ساخت ربات تلگرام با استفاده از php بخش دوم

بعد از استقبال خوب شما عزیزان از دوره آموزشی ربات تلگرام با استفاده از php ، تصمیم گرفتیم که بخش دومی از آموزش های ربات رو به صورت حرفه ای تر و کامل تر تقدیم شما دوست داران برنامه نویسی و تکنولوژی بکنیم.

در این دوره من سعی میکنم موضوعات مختلفی رو به شما آموزش بدم ، بعضی از موضوعات از قبیل دکمه های این لاین ، دکمه های شیشه ای ، میدیریت کردن گروه ها و کانال ها ،پرداخت های انلاین در ربات و ...

در بخش دوم سعی میکنم آموزش هایی و صحبت هایی درباره نحوه جذب ممبر رو انجام بدم هر چند که گفتن همه مسائل جذب ممبر زمان بر خواهد بود اما سعی خواهد شد به شما راهنمایی هایی در این زمینه داده بشه و در اینده در صورت لزوم یک دوره جامع درباره این بخش گذاشته بشه.

نکته : در این دوره من سر فصل های دوره رو به صورت کامل ذکر نکردم تا شما دوستان بتونین مواردی که دوست دارین یاد بگیرین رو به ما  از طریق بخش نظرات اعلام کنین تا مثل دوره قبل آموزش کاملا موفقی رو باهم بگذرونیم .

پیشنیاز: دوره آموزشی ربات تلگرام با استفاده از php

هدیه : بعد از خرید این دوره ،  دوره آموزشی ربات تلگرام با استفاده از php  به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

 

ساخت ربات تلگرام با استفاده از php بخش دوم

دیدگاه های شما

  
amirhossein | ۴ ماه پیش

سلام
شما گفتی این دوره رو اگه بخریم دوره قبلی این رایگان در اختیار ما قرار خواهد گرفت
حالا اونایی ک دوره قبلی را خریدند و ۲۰ تومن هزینه کردند این دوره رو بخوان بخرن بجای ۴۵ تومن ۲۵ تومن حساب میکنید ؟

محسن | ۳ ماه پیش

سلام و درود خدمت اقای ورانلو. بابت آموزش های بسیار با کیفیت از شما بسیار بسیار متشکرم . دوره آموزش ساخت بات تلگرام قسمت اول رو من تمام کردم فقط یک مشکل برای باتی که مخواهم بسازم دارم و اون اینه که میخوام به کاربر فقط ۱۰ ثانیه برای پاسخ به سوالی که بهش داده میشه وقت داشته باشه و بعد از ۱۰ ثانیه پاسخ اون گرفته بشه و یک پیام به اون ارسال بشه بسیار ممنون میشم اگه یک راهنمایی مختصری بکنید